Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě základovky

Zdravim , chci se zeptat , mam doma dva celkem starší počítače a tak potřebuju poradit jaká základní deska by byla lepší pro použití . Je tam MSI neo V3 a ASUS P5B deluxe . Poradíte která je lepší na použití ?

Pouziti na co?
Je v nich CPU? Ked nie tak lepsia je ta, ku ktorej mas CPU. Ked mas/chces AMD (AM2) tak prva, ked mas/chces intel tak druha (ta je trochu lepsia ale stare su obe).

P.S. ak chces k tomu dokupovat aj komponenty tak si treba zratat ze ci neni vyhodnejsie kupit novu dosku a nove komponenty ptz mozu byt vykonnejsie a lacnejsie ako kramy do starej dosky, takze sa nakoniec nova doska moze v celkovej sume aj vyplatit. A nova doska nebude 5rokov stara tesne pred zdochnutim.