Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Dobrý den

Mám problem se zvukem. Když pustím jakou koliv píseň, film s hdd tak se z bedýnek ozyva (škvrčení), jenomže když pustím hudbu s internetu nebo nějaky serial tak je vše v pořádku. Čím to může být?

Děkuji za odpověd

Do některého vstupního analogu se ti tlačí rušení z jiných komponent (ve většině případů HDD, někdy i LAN). Zkus ztlumit nepoužívané vstupy, nemáš-li mikrofon, vypnout. Jestli je DVD mechanika propojena analogovou "hadičkou" s deskou (obvyklý zdroj rušení), zrušit a použít digitální přehrávání. Co je to za prkno? Pokud ECS či AsRock, bude veškeré další snažení marné.