Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s OS

Cus dneska se mi objevila pri startu PC hlaska ze neni windows spravne nainstalovan a ze ho mam opravit tak sem dal do mechaniki instalacni CD vist , restartoval pc a chtel ho pustit jenze (nevim jestly ste nekdo nekdy takle bez os spousteli tu instalacku aby ste vedeli o cem mluvim) se mi tam ukazalo to pozadi po chvili mis a tim to haslo ... melo tam nabehnout to menu s vyberem jestly chci opravit nebo nainstalovat ale to menu ( lepe receno okno ) proste nikde ... cekal sem 10 minut pak restart znova ... a nic . Poradite pls ?
Změna kategorie, původně: Software. Operační systém je operační systém. (karel)

hlaska ze neni windows spravne nainstalovan a ze ho mam opravit

Další vyprávěč chybových historek.

se mi tam ukazalo to pozadi po chvili mis a tim to haslo

OMG.

Já teda tvůj jazyk moc neovládám, to se snažíš bootovat z DVD a máš to tak v BIOSu nastavené? To médium je bootovací?

No o to mi de ono nenabehne ... spustim PC ... probehne obrazek zakladni desky , pak spustit windows vista , pak to stupidni windows je poskozen , takze restartuju pc , pak u hlasky " spustit program z DVD libovolnout klavesou " dam klavesu , nabehne microsoft comporation ( bo jak to je jedno ) a pak tam nabehne jakoby ten instalacni program ale ma se tam obevit okno a vnem je
"Co chcete udelat ?" a pod tim sou dva jednoduchy vybery "spustit instalaci" a "opravit" jenze me z neznamyho duvodu to okno nenabehne ... tak se potrebuju nejak dopracovat k tomu aby nabehlo