Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kodekem

Hoj,
koupil jsem si hd kameru, která na vnitřní flash paměť nahrává ve formátu h264 a balí to do mts. Chtěl jsem to sestříhat, nastal problém při přehrávání v pc, kamera však video přehraje plynule. Potřeboval bych poradit: 1) Na počítači se klip po 2 sekundách zasekne, hraje pak jenom zvuk. 2) je nějaká reálná možnost převést ty klipy (nebo setříhat s 50i) 50i na 25p?
Zkoušel jsem to sestříhat v Pináklu, no při exportu jsou ve videu "čárky". Zkoušel jsem deinterlace v formatfactory, to ale prokládání jen dal nad sebe (Jsou tam teď 2 obrazy nad sebou). Konfigurace: AMD Athlon X2 2.0Ghz gk: Ati radeon HD3200 Ram: 3GB. Zkoušel jsem to i na velkém PC - mírnější ale stejný problém. Díky :-)

niektorí výrobcovia poskytujú ku kamerám práslušný plne funkčný kodek na *.mts,pokial máš panasonic,sony,kodek je k dispozícii na stránkach výrobcu,ako aktivačný kod na software slúži výrobné číslo kamery...samsung má k dispozícii takisto softwarový kodek pre svoje kamery...