Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou spustit *.exe soubory

Ahoj,

nejdou mi spustit *.exe soubory, hlavně Mozilla a GoogleChrome, IE mi jede v pohodě.

Hlásí mi to: Systém Windows nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru. K přístupu k položce pravděpodovně nemáte patřičná oprávnění.

Jsem administrátor PC, vůbec nevím, kde jsem to mohla zakázat...
Nevíte, co s tím?
Díky.

Spyw neodebírá žádná oprávnění, to by byl asi blbej - co by pak dál špehoval, když by na sebe takhle hloupě upozornil?
Zde na tomto fóru: "Věčně zpívají lesy" - superantispyware - příběh o velké lásce a věrnosti.
POKUD TO JSOU BROUCI, TAK NE SPYW ALE VIRUS.
1.Jak to, že se brouzdáš kdesi po internetu s Admin oprávněním ? Na co je User?
2.Jaké máš zabezpečení FIREWALL? AV?

1.Projet počítač Antivirem - t.j. vypnout obnovu systému - restartovat - spustit.
2.Když se nic nenajde. Přišla tvá nejlepší chvíle -> zapni obnovu systému - restartuj, ať se PC hezky srovnají myšlenky - najdi nějaký bod obnovy a OBNOV!
Když se to nepovede jdi hlouběj a zkoušej další body obnovy až do úplného duševního zhroucení.
Také si můžeš prostudovat rubriku s účty. To, že se někdo nazývá Administrátor neznamená, že jím také skutečně je. Od toho jsou oprávnění. Míval jsem User účet a taky jsem dal jméno Administrátor (Mělo to svůj účel).

superantispyware hlada aj virusy.

P.S. a ano bod obnovenia systemu je to co by som pozrel ako prve.
P.S.2. vseobecne taketo problemy vznikaju zvycajne po odstraneni viru (nejakym super skvelym znefunkcnovacim antivirom) ak bol ten vir nejak zaveseny na spustanie exe a teraz tam neni vobec nic. Existuje aj "exe association fix" (.reg), hladat cez www.google.com podla toho jaky Windows to je

spyware přímo nešpehuje - to si doslovně a blbě překládáš ten název. stává se z tebe druhý všechny urážející radek - jen tu nadáváš co ostatní zpívají špatně, s tím si opruzuj na živě.

na malware, chceš-li, který se baví změnou asociací .exe programů, jde zkusit jak antivir, tak antispyware, můžou klidně zabrat oba.
ale pravděpodobně žádný z nich neopraví zpět asociace v registrech: file_assoc.htm
konkrétně pro exe

Ještě připomínka - na co máš tři prohlížeče? Je to schizofrenie. Normálně se používá jeden např.: Chrome nebo Mozilla, Opera. IE jako nejrozšířenější bývá také nejčastějším terčem útoků a záplata stíhá záplatu. IE vrať do sklepa kam patří. Chromě přeinstaluj na Chrome 6 - má v sobe už i PDF. A mozillu odinstaluj. Nebo naopak. Po reinstalaci se možná problém vytratí. Když ne, tak zkus moje nápady viz. nahoře. V nejhorším případě jsi odsouzena na IE Microsoft no a to je nadílka, jako pohlazení od čerta na Mikuláše (6.12., protože 5.12. je Jitka a s tou jsem chodil.).