Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení notebooku do původního stavu

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli když obnovím system do původního stavu pomocí DVD, tak jestli po té obnově tam budou i ty software co tam přetim byli. Jako například Windows media center, Acer Arcade Delux a podobně.. Diky

Acer Aspire AZ5610
obsahuje

Acer TouchPortal, Microsoft® Touch Pack, CyberLink® PowerCinema®, CyberLink® YouCam®, Oberon TouchGames, McAfee® Internet Security
Suite 2009 Trial, MyWinLocker, Acer eRecovery Management, Adobe® Reader®, Microsoft® Office 2007 Trial with Microsoft® Works, eSobi™