Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spusteni *.EXE z html

Poradi mi nekdo jak, (v pripade, ze to lze) spustit aplikaci z webove stranky? (odkazem)
internet se toho nikterak netyka. Jak html dokument, tak aplikace bude na lokalu.

diky

Nejsi sám, kdo má tenhle problém (viz google). Mám řešení, ale bude to fungovat pouze v IE (activex):

post49912.html

<a href="javascript:LaunchApp()">Launch the executable</a>

<script>
function LaunchApp() {
if (!document.all) {
  alert ("Available only with Internet Explorer.");
  return;
}
var ws = new ActiveXObject("WScript.Shell");
ws.Exec("C:\\Program Files\\Adobe\\Photoshop 6.0\\Photoshp.exe");
}
</script>