Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úsporný režim

ahoj prosím vás, dotěď sem měl v pc jen integrovanou grafiku a teď když jsem tam dal další tak když vypnu počítač tak se monitor nevypne sám ale napíše se no signal. nebo když jde počítač do úsporného režimu tak no signal ale moňas jede dál, jak hybnu myší vše naskočí jak má. mám VGa monitor a mam to prez redukci DVI-VGA. dík za případné rady

no ono to skočí do úsporného režimu blíka tam windows xp a potom jak má po delší době monitor zčernat tak misto zčernani se napiše no signal ale jak hybnu myší tak normálně naskočí. nebo když vypnu PC tak se monitor automaticky nevypne ale naskočí no signal a musím to vypnout ručně. tvou odpověd sem trochu nepochopil můžeš mi to přiblížit?