Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva problemy s Operou

Ahoj, hledam dve rady k Opere
1/ Opera mi posledni dobou vnucuje zobrazovani pro mobilni telefony (zvlastni, ze ne vzdy a ne vsude) Jsem nejak mimo a nemohu v nastaveni zadne prepnuti na klasicke zobrazeni najit.

2/ Jak nastavim pri otevreni nove karty, aby se mi se zobrazila konkretni stranka? Cpe se mi tam stale rychly pristup.

Při otevření nového listu se ti vždy nabídne Rychlý přístup. To je takový druh a ostatní prohlížeče to kopírují. Chceš li přejít na požadovanou stánku ihned, buď klikni na adresu v záložkách, nebo označ adresu na stávající stránce a vepiš novou.
Centrum jsem zkoušel a po dvacátém pokusu jsem to vzdal, načítá to korektně.
Obrat "to zas nechápu já" lze použít pouze v případě, že ostatní věci chápeš. Z dotazu tato skutečnost nevyplývá.;-):-D

Jde o to, ze jsem si vytvoril svuj "rychly pristup" kde se mi zobrazuje cca 30 mnou vybranych webu. Nelze tedy nastavit, aby se mi tento HTML dokument zobrazoval automaticky pri otevreni nove karty?

ad Centrum.cz: neco jsem musel prepnout, mozna nahodne klavesovou zkratkou, ze se mi to zobrazuje pro mobilni zarizeni. Proto sem smeruji dotaz, jelikoz nevim co a kde.