Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde z lišty vypnout ICQ.

Dobrý den,

Mám problém s vypnutím ICQ, mohu se odhlásit ale když chci ICQ vypnout úplně nezmizí z lišty a dá se vypnout jen přes správce úloh systému. Může někdo prosím poradit? Předem mnohokrát děkuji. P.S. Mám verzi 7,2.

Dík za reakci, ale to není řešení problému, ale útěk před řešením.
Je tady 10 odpovědí a ani jediná rada či nápad. Až se ne fóru o motorismu zeptám proč mě nejde nastartovat auto, tak podle tohoto scénáře je rada jasná - koupit nové, protože BMW je určitě lepší než Nissan. Vážení bez urážky - toto jsou odpovědi k ničemu.