Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kopírování

Prosím o radu.V počítači mohu bez problémů kopírovat (kopírovat-vložit).Napsal jsem si inzerát,uložil a chtěl bych ho umístit do různých inzertních servrů.Uložit mi ale nejde.Název Uložit je matný a nejde na něj kliknout.Před měsícem mi to šlo bez problémů.Mezi tím jsem jen přeinstaloval (opravil) windows xp profesional.Předem děkuji.Zdeněk

Psal jsem to jako příklad.napsal jsem si ve wordpad inzerát (prodávám klávesy) a abych ho pokaždé nemusel znova psát v různých inzercích chtěl bych ho tam pokaždé nakopírovat.Po kliknuti pravým tlačítkem myši se mi objeví vložit ale matně. Nejde na to kliknout. Dříve ( před měsícem ) to šlo bez problémů.Zdeněk

Musím si to trochu srovnat v hlavě, pořád lítám okolo. Co víme:

1) Napsal jste si text ve wordpadu, soubor s ním si uložil?
2) Tento text chcete nakopírovat, takže ho označíte, zmačknete CTRL+C?
3) Text nejde vložit - kam nejde vložit? Jen při vytváření nového inzerátu, tj. v internetovém prohlížeči, nebo nejde vložit ani znovu do Wordpadu, Poznámkového bloku?

Tento postup se mi zdá chybný. Otevřete soubor s inzerátem, myší (nebo klávesou CTRL + A) označte text, pak pravým tlačítkem myši a zvolte kopírovat (nebo jen po označení stiskněte CTRL + C). Poté zkuste text inzerátu vložit do prohlížeče.

shs soubor neotevřu, co je v něm?