Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto kopírování

Psal jsem to jako příklad.napsal jsem si ve wordpad inzerát (prodávám klávesy) a abych ho pokaždé nemusel znova psát v různých inzercích chtěl bych ho tam pokaždé nakopírovat.Po kliknuti pravým tlačítkem myši se mi objeví vložit ale matně.Nejde na to kliknout.Dříve ( před měsícem ) to šlo bez problémů.Zdeněk
Lock, stačí pokračovat v původním dotazu:
556991-kopirovani (karel)

to bude nĕco v systému moná virem možná si nĕco špatnĕ nastavil, mrkni se v nastavení ovládacích panelů a nejprve zkus na klávesnici vedle pravého altu máš ''pravé myšítko'' a pokud nejde jen kliknout zkus na to najet šipkamy a enter jinak nezbejvá než ctrl+c a v pokud ani to nejde zkus ty ovládací panely