Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne restartovani PC

Zdravim mam jeden problem sam se mi vypina pocitac i bez zatizeni s modra obrazovka a zacne pocitat do sta a pak se to restartuje samozrejme to neni ve stejnym intervalu. Byl jsem stim ve firme kde mi delal ten stejny problem a davali mi jinou desku a dela to taky ale jen nekdy u puvodni to delalo kazdou chvili. Prosim o radu, pameti se tam zkouseli uz taky jsou tam vsechy stejny od firmy samsung. Zdroj mam ATX 350W, AMD athlon X2 5050e 2.60Ghz, 4x 512MB DDR2 800Mhz, Operacni system Windows 7 professional 64Bit.

Ono mi to po restartu zacne psat: System Windows byl po neocekavanem vypnuti obnoven a tady je detail: Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7600.2.0.0.256.48
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: c0000221
BCP1: FFFFF8A0001D8AB0
BCP2: 0000000000000000
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\091310-16177-01.dmp
C:\Users\Leo\AppData\Local\Temp\WER-25740-0.sysdat a.xml

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clci d=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Ono je nejhorsi na tom ze po nejakym case zacnou blbnout veskere programy ve windows jako je internetovy prohlizec atd a kdyz uz to dela moc tak se to restartuje a pak to auz na potretim restartu zase naskoci a tak to dela porad dokola. Nakonec se musi nainstalovat znovu windows a seka to treba dobrotu 3 hodiny a pak to zacne na novo.Tak nevim jestli to dela zdroj.

jj.. každý chce přece ušetřit, a nejlépe se šetří tak, že po odpálení/zpopelnění počítače levným nekvalitním zdrojem se jde koupit nový levný PC s krásným novým levným a nekvalitním zdrojem.

Výrobky je přece třeba "konzumovat", ať se točí kola průmyslu... :-)

edit: ve firmě, kde hned "dávají druhou desku" a nevšimnou si té Eurosračky, tak tam bych si nedal do opravy ani rozbitý budík značky Prim.