Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aka graficka je lepsia ????

Mam na vyber notebooky s takymito grafickymi a chcem od Vas vediet ktora je lepsia (vsetky su s kapacotou 1000mb)

1. NVIDIA GeForce GT330M

2. Grafická karta ATI Radeon™ HD 4650 až 2 815 MB celkovej dostupnej grafickej pamäte s vyhradenými 1 GB DDR3............co to znamena ?? prosim ak mozte vysvetlite mi to ....dakujem

3. ATI Mobility Radeon™ HD 5650 (prepínateľná), celková grafická pamäť až 2714 MB s vyhradenou 1 GB DDR3

vopred dakujem

aha cize notebook s 52mb moze mat lepsiu grafiku ako 1gb ??? a moc nehram hry max. internetove hlavne chcem rychle prezeranie stranok aby mi notebook nenacitaval pol hodinu jednu stranku ako terza moj comp hoci mam optiku od gecomu 25mb/s

a este taka otazka je velky rozdiel v HDD 5400 a 7200 otacok ??? je to velky rozdiel alebo to ani skoro nezistim ???

Na nacitavanie stranok nema grafika vobec ziaden vplyv.

Na internet by som bral notebook s NEvykonnou grafikou (napr. integrovanou) ptz menej zere a je to aj o dost lacnejsie.
HDD je tiez kompromis medzi vydrz/vykon. 7200 je trochu rychlejsi ale aj trochu viac zere. Neni to ale velky rozdiel ja by som asi bral 7200.

P.S. ak ti dlho nacitavaju stranky tak mas niekde problem v spojeni, zarusene wifi (skusit nastavit iny kanal na routeri) alebo niekde nastavaju chyby prenosu, problem s providerom, zavireny Windows, apod)