Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou televizní kartu?

Dobrý den. Vím, že tady byl tento dotaz již řešen, ale před třemi roky a doba pokročila. Mám WIN 7 64, 4GB paměť, procesor AMD Athlon II X2 245, monitor LCD 4:3. Signál ze spol. antény analog s digitální složkou. Měl bych tyto požadavky: cena kolem 1000.- Kč, pokud interní tak PCI-E, dobrá citlivost, dobrá podpora češtiny i obslužné progamy. Co se týče TV karet, nemám zkušenosti. Můžete mi poradit? Děkuji předem za podněty.

no, já jsem měl kartu od averu a byla to hrůza, karta vždy týden fungovala, týden ne. Někdy se dokonce ovládací program totálně po... a bylo potřeba ho odinstalovat včetně vymazání položek z registru. Teď mám Winfast a vše je ok.