Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí anténa na wifi

Dobrý den mám starší notebook ibm ve kterém mám wifi. Někdy mi to samo vyhledá sítě v dosahu ale kvalita signálu je velmi slabá, Chci se zeptat jestli existuje nějaká anténá kterou bych napojil na notebook aby se mi ta kvalita signálu zvedla.Díky Martin

Nejde to, totiž karta v notebooku nepočíta s použitím externej antény a nemá na to konektor. Ibaže si ten konektor dorobíš sám. No nechápem o čo ti ide. Interná anténa má zisk porovnateľný s bežne užívaným pahýlom. Chceš použiť anténu s vysokým ziskom ? Tie sú ale smerové a vyžadujú stabilnú umiestnenie.