Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows na hry

zdravim, poradte mi nejaky windows na hry, nejde mi ani o vzhled windowsu, jde mi jen o vykon ve hrach, treba ve windows XP SP3 se mi docela drhlo par her, nainstaloval jsem starsi OS - windows 2000, a uz se nedrhnou..

neco jsem slysel o: windows server

tak nevim, poradte, btw musi to bejt windows .. linux instalovat neumim
Změna kategorie, původně: Hardware. Windows nejsou hardware, chápeš aspoň něco? (karel)

Windows XP. Drhalo sa ti lebo si nevies nainstalovat ovladace (viz sekcia Clanky) alebo si mal tie Win zavirene.
Ziaden server nepotrebujes, a samotny windows nema na rychlost hry takmer ziaden vplyv (s vynimkou visty tam sa drhne uplne vsetko :)
P.S. ked ti vyhovuju tie Win2000 tak pouzivaj Win2000, lepsie to uz nebude. Akurat si davaj pozor aby si nepouzival disk vacsi ako 128GB, ptz to dopadne na Win2000 dost blbo.

Urcite sa to dalo urobit stejne aj pod XP, XP je skoro stejny jak 2000 a nijak by sa do hry nemal montovat, skontroluj si aj nastavenia hry. A zavisi mozno aj kolko mas RAM, ked mas len 128MB RAM apod nejaky hodne stary PC tak tam XP swapuje samozrejme potom je dobre pridat RAM alebo povypinat vsetky efekty v XP, nastavit vzhlad klasicky, v ovl.paneli dat optimalizovat pre rychlost, vypnut nepotrebne sluzby apod. Ale ak mas dost RAM tak by tam nemal byt takmer ziade rozdiel medzi XP a 2000. Ovladace si skontroluj nastavenia aj AA a AF. Rozlisenie obrazovky. DirectX posledne.
To by bolo nutne riesit konkretne a vediet jaky presne mas HW a co presne si do toho XP uz instalaoval atd.