Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook AMD 64 s OS 32?

Dobrý den všem,

vybral jsem si tento notebook DetailPage.asp, ale ještě bych se chtěl poradit v několika ohledech.

Jestli je AMD procesor dobrou volbou(není to sice intel), ale jestli tento procesor funguje bez problémů.

A stejně, jako tazatel na těch str. zda není nesmysl procesor 64 bitů s OS 32 bitů?
Zda pujdou spustit 64 bitové aplikace.

A pokud je ještě něco co se vám nezdá budu jen rád, když o tom dáte vědět.

Děkuji za odpovědi.
Lukáš

Oni tam nic neinstaluju OS tam dava vyrobca a ked toho predajcu kontaktujes tak snad budu schopni objednat od vyrobcu stejny NB so 64bit Win. Cena ale nemusi byt stejna (toto moze byt teoreticky aj nejaky vypredaj ktory nikto nechce tak moze byt cena nizsia ako normalne, ja neviem to vie predajca)

Vseobecne ak nepotrebujes vyslovene 64bit aplikacie tak to je plusminus jedno (rozdiel je v tom ze 32bit bude vidiet len 3 alebo 3,25GB ale to tiez neni ziadna tragedia), ja osobne neviem o nikom kto by potreboval vyslovene 64bit aplikacie, skor je stale problem opacny ze niektore aplikacie este nie su nativne 64bit, napr. TC.