Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP a generická trieda List

Mám WCF web service napísaný v C# triedia sa v ňom položky jedného typu ktorý sa skladá z dvojriadkového pola na zoznam čísel (niečo ako dvojrozmerné pole akurát druhý rozmer neni pole ale generický zoznam)

var array = new List<int>[2];

z PHP chcem cez SOAP volať metódu Sort:

List<int>[] Sort(List<int>[] rows)

čo mám na strane php dosadiť namiesto inštancie generického typu List<> ? klasické PHP pole?:

$arr = array(....
$client = new SoapClient('http://localhost:13120/ContinualCrossPointSort/Service.svc?wsdl');
$param = array("rows" => $arr);
$res = $client->__soapCall("Sort",  array('parameters' => $param), null);
$template->table = $res->AddResult;

Myslím si, že ano.
Pokud tedy dobře rozumím problému:
SOAP volání je XML zpráva. Do druhého argumentu funkce __soapCall musíš dosadit array.
I kdybys na straně klienta vyrobil jakoukoli třídu, musíš instanci nějak přežvýkat do požadavku a na straně druhé po předání vyrobit instanci generického typu List.

Jestli něco nechápu, snad by mi pomohlo, kdybys uvedl konkrétní příklad použití pro klienta.