Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon

Dobrý den,

mám zapojený mikrofon a když do něj mluvím slyším svůj hlas v reproduktorech nevím jak tento problém vyřešit a také můj hlas v mikrofonu když mluvím se přerušuje, problém nebude v mikrofonu ale někde v nastavení. Zvukovou kartu mám RealTek HD.

Děkuji za rychlou odpověď :)

Čau, zajímalo by mě, co mám dělat, když s někým volám přes skype, tak oni slyší mé zvuky, někdy i sami sebe, zkusil jsem odpojit sluchátka z beden a šal jsem od beden dál, ale pořád ty zvuky slyšeli. Nevím si s tím rady, už jsem zkusil snad všechno.