Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměti RAM

Dobrý den.
Mám velký problém s pamětí ram. mam zapojeno: 2x 1GB a 2x 2GB. jenze jakmile zkontroluju kapacitu RAM přímo Windowsu tak mi to ukáže RAM: 3.25GB. nevím čím to je . základní deska je asi 1 měsíc stará.
předem děkuji za odpověd.

V tomto problemu ti pomoze to 64bit v nazve operacneho systemu, a nie windows7. S Windows7 32bit budes mat stejny problem.

P.S: akurat nema vyznam zhanat WindowsXP 64bit ptz to bol len taky nefunkcny pokus o 64bit od Microsoftu, t.j. ked zhanam 64bit Windows, tak jedine Windows7, preto bolo pisane ze mas pouzit Windows7 64bit.