Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení PC k TV pomocí WIFI

Dobrý den,prosím o radu;chtěl bych připojit PC k TV pomocí WIFI zařízení. Mám PC výroba Flexio U204 - Windows XP Home Edition SP3,AMD Sempron 3000+,síťová karta 10/100 Ethernet,
Grafická k.-NVIDIA GeForce 6100 až 256MB + PCle.Zvuk k.7.1.CH Windows Level HD Audio - TV LCD Sanyo Toshiba,2x Scart,6x Hdmi. Prosil bych, je - li to možné podrobné informace o WIFI přístroji a tutorial zapojení. Velmi děkuji !

každá síťová karta musí mít svůj ovladač. ale tv nemá možnost nic takového doinstalovat, čili je nejde přes kdejaký dokoupený krám připojit.

buď už v sobě tv obsahuje lan zásuvku pro připojení k síťovým diskům. nebo výrobce nabízí svůj konkrétní modul, který jedině ta tv zná, v ceně 1/3 ceny tv.
v každém případě ještě bývá problém s přístupovými právy k de facto nezabezpečenému síťovému disku.

k tv máš návod, kde je to popsané. parametry tvého pc s tím nijak nesouvisí.

pokud má zabudovanou wifi v sobě, je tvůj dotaz zbytečný.
pokud je proprietální wifi jako volitelný externí doplněk, stojí něco do 2.000.
anebo:

buď už v sobě tv obsahuje lan zásuvku pro připojení k síťovým diskům...

v osd menu bych telce pro jednoduchost nastavil statickou ip adresu a masku z rozsahu routeru. bránu ven nutně nepotřebuje vyplnit. pak bych televizi předřadil klasické ap (=bez natu).