Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro úpravu videa

Dobrý den,
potřeboval bych pomoc s výběrem SW pro úpravu a střih videa.
Jedná se konkrétně o to,že mám do AVI převedené video,které jsem nahrál na PS3,ale je plné reklam.
Proto by mne zajímalo,jestli je nějaký SW,nejlépe freeware,ve kterém by se daly reklamy vystříhat,aby se poté nemuselo celé video zdlouhavě převádět.Jestli tedy není nějaká freeware alternativa od Pinnacle,Vegas a MovieMaker pokud možno.
Moc díky

Pokud to překóduješ, tak velikost záleží samozřejmě na výběru cílového formátu a nastavení příslušného kodeku. Ovšem, jak už psal deadhead - stačí zaškrtnout Direct Stream Copy a máš to uložený bez rekomprese v původní kvalitě a tedy i velikosti.

Vyskusaj to najprv s nastavenim video - direct stream copy, a aj audio-direct stream copy, vtedy sa to nebude rekodovat, ale strihat sa da len na key frame (ukazuje ti to dole pismenom ze na jakom si frame, key je tusim K alebo I). Neviem zhlavy ci sa to takto da s direct stream copy alebo ako presne, preto som zeditoval ten svoj prvy prispevok. Nemusis ukladat ziadne kusy, normalne sa da spracovat cele video naraz, oznacis si nejaky usek a zmazes klavesou Del a dalsi usek a zmazes a nakoniec das subor - ulozit avi.

Ak to postrihas mimo key framov alebo ak to s direct stream copy nepojde, tak musis nastavit full processing a tam vybrat kodek (divx, xvid, apod) a nejaky bitrate. Velkost suboru zavisi od nastaveneho bitrate. Ked nastavis bitrate stejny ako bol original film tak velkost suboru bude mensia o tie vystrihnute casti.