Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem-nejde spustit Vistu

Takze vypol som Vistu klasicky s moznostou nainstalovat aktualizacie. Ked som potom znova spatna zapol notebook, Vista nabehla normalne a na uvodne obrazovke pisalo klasicke "konfiguruju sa aktualizacie 88%" No a na 88% sa mi vypol notebook, pretoze bol totalne vybity, co som si nevsimol. Problem je v tom, ze uz ho naspat nezapnem. Teda zapnem, aj akoze nacita Vistu ale hned ptom mi ukaze BSOD - blue screen of death a pocitac sa restartuje. A takto to ide stale.
Naistaloval som si zatial Ubuntu, pretoze potrebujem notebook k praci...mozem to nejako opravit z Ubuntu? Resp ako to vyriesim? ak mate iekto tusenie :)

Neviem, ci to bolo na mna, ale nic z toho nefunguje :) Ked stlacim f8 a sam opravu systemu, zacne sa vista Loading a potom nabehne BSOD a je koniec. Ked vlozim inst, CD, mam na vyber, ci chcem opravit system, alebo nainstalovat Vistu. SKusal som oboje, ale v oboch pripadoch to nejako "seklo" (hoci to nie je uplne spravny pojem) a nedialo sa dlej nic aj ked som cakal viac ako hodinu...Jendoducho mi ukazalo napis Cakajte prosim a tak som cakal a cakal a cakal a cakal..a nic :)

strcis instalacku a zvolis si uplne cistu instalaciu vcetne formatovania oddielu (rucne, poskytuje to tam na to jednu obrazovku kde mozes formatovat). Data si predtym musis vytahat na iny oddiel/disk napr. nabootovanim live linux z CD apod.

P.S> ak chces si byt isty ze disk je 100% cisty tak mozes pouzit killdisk z UBCD a potom nic na disku nebude takze nemoze ani nic instalatoru vadit. Ked ani potom instalacia nepojde tak mas vadny HW (pretakt v BIOSe alebo blbne doska, zdroj, disk, RAM, apod)