Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DirectX Error

Dobrý den. Nainstaloval jsem si hru JUST CAUSE 2 a když ji chci spustit, napíše to :
Fatal Directx Error !
Code: 2
Result: 0x0: S_OK
The game will now exit. Try starting the game with /failsafe, if problem presist.
Co mám dělat ???

Jaký máš OS,grafickou kartu?
Pokud Win XP s DirectX 9 hru nerozjedeš.

Minimální sestava:
OS: Windows Vista
Procesor: Dvoujádro s SSE3 (Athlon 64 X2 4200 / Pentium D 3GHz)
Paměť: 2GB
Hard-disk: 10GB místa na disku
Grafika: DX10 kompatibilní grafika s 256MB paměti (Nvidia GeForce 8800 series/ ATI Radeon HD 2600 Pro)
Zvukovka: 100% DirextX 10 kompatibilní