Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Asus WL-500gp V2 s DD-WRT - Jak vrátit původní firmware?

Zdarec,
mám tu tento routerek a potřebuji na něj vrátit orignalní firmware (po DD-WRT). Problém je ten, že když to flashnu originálním FW, tak to vypadá jako by se to neflashlo...:-( Routerek si vesele dál vysílá stejné SSID jako před flashem. Do admin rozhraní se ale nedostanu. Nefunguje ani původní ani defaultní heslo. Už jsem docela bezradný, zkoušel jsem tam flashnout i soubory na clear nvram a pak ještě nějaký recovery soubor ze stránek DD-WRT... Co s tím? Nedá se ten router nějak "vymazat"?

Díky za každou reakci.

Ahojte mám tiež router asus WL-500gP V2, dakedy slúžil na pripojenie hracích automatov na internet a teraz ho potrebujem dostať na výrobné nastavenia. 15sekundový reset mi nepomáha :(
teraz sa don neviem vôbec prihlásiť... vopred ďakujem za odpovede.

A ta flashovacia utilita ti pisala ze mas pre to flashovanie vypnut firewall (ovl.panely - windows firewall a tam si ho pred flashovanim vypnes a po flashovani zapnes). Vypol si?
P.S. a plus na tej fotjke nejak nevidim ze si tam vybral nejaky subor s firmware, mas tam nastavene len plocha\ a nevidno ze by tam bol nejaky subor. Musis mat subor s firmware (z webu vyrobcu routera)