Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sitovy adapter ethernet

Ahoj prosim vas ... mam ve spravci zarizeni vykrcnik jiz uz zmineneho sitoveho adapteru .. shanel sem drivery ale nemuzu sehnat :((

mam intelackou desku Intel Brookdale-G i845G

bohuzel na strankch intelu je tolik ovladacu ze nvm ktery mam stahnout nejsem v tomto oboru moc zběhlí :( predem dekuju

Tu si najdi tu svoju podla presneho oznacenia
http://www.intel.com/support/motherboards/desktop/ archive.htm
pod i845 je ich tam aspon 20 roznych dosiek ktore intel robil a vedla toho mas link "manuals, BIOS & drivers" a stiahnes si ovladace pre svoje Windows a nainstalujes (najprv chipset utility, potom grafiku, audio a LAN).

Ked nevies jake mas presne oznacenie dosky tak si to na nej precitaj, ked nevies precitat tak skus tam hned tu prvu pod i845, oni budu asi vacsina mat stejne komponenty (minimalne LAN PHY bude asi stejne).