Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet mi blokuje jakesi comodo...

Dobry den jsem tu novy a nemohu nikde nalezt vysvetleni meho problemu.
Mam ADSL od O2, modem Huwawei 520 a cca 3 dny problem s prihlasenim na muj ucet na rapidshare a nekterych jinych webovych strankach.
Delaji mi to vsechny PC v siti se systemy xp SP2, XP SP3, Win7... Antivir pouzivam Avast a je ted vypnuty stejne jako fw. Na uvitaci stranku webu me to pusti ale pri prihlasovani me to presmeruje na jakousi stranku a vyskoci hlaska - viz priloha obrazek.
Vubec netusim o co jde, zadne comodo jsem neinstaloval, mam podezreni na nejakou DNS neplechu nekde na ceste....Setkal jste se s tim nekdo? Mate podobny problem?
Dekuji moc za pripadnou pomoc....

vždyť to tam máš jasně napsáno - nějaký program ti změnil nastavení DNS serveru. To ten počítač asi pod kontrolou moc nemáš, když ani nevíš tak zásadní věc, jakou je nastavení překladu jmenných názvů..