Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Notebookem !

Dobrý den, měl bych dotaz. Mám v počítači nainstalovanou hru Men of War. Mam jí nastavenou na nejhorší kvalitu,rozlišení,efekty. Ale když ji hraju procesor je tak horkej, že se bojim, aby se mi nepropálil stůl. Hraju asi 10 minut a celej nootebook se mi VYPNE. Poraďte co s tim. Jestli mam koupit chladící podložku, nebo lepší procesor. Děkuji

Karel Vokřál
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Co je to za notebook?
Jak ho dlouho máš?
Dělalo to vždy nebo až tet?
Teploty si měřil?

Podložku si koupit můžeš ale podle mě to je zbytečnost.
U notebooku se nemění procesory za výkonnější a jak píše Karel může se zahřívat grafika.
Notebook není na hry, jestli chceš hrát tak si postav PC.

Vertak sa toci? Co konkretne je horke?
Bud je to zanesene prachom alebo je odpadnuty chaldic alebo sa netoci vetrak alebo je ten NB srot (blbo chladeny uz z vyroby ptz cinan setril). Servis, reklamacia, pozadovat vratenie penazi a uz nekupovat lacne smejdy a uz vobec nie na hry.