Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranit Security tool

Mám problém s Security tool...pořád mi to tady hlásí,že ho mám aktualizovat,jenže já ho nechci.Mám v počítači ještě Avast,který je zapnutý a i přesto chtějí furt Security tool.Poraďte prosím jak SEcurity tool odstranit.Pořád mi to píše,že je to zavirovaný.Už si s tím nevím rady...

mam problem zo security tools.Zaviril sa mi počitač a security tools mi všetko zablokoval.Nechce ma pusiť ani do REGEDIT aleebo (Ctrl+Alt+Delete).Už neviem čo stym mam robiť ked tam chcem dať a spyware doctor a tak mi ho ani len nespusti ukazujemi stale tabulku že chce červ napadnuť a preniesť informacie.Proste neviem čo stym... Ak mi niekto chce poradiť napište mi na e-mail : levickylukas@zozonam.sk dakujem