Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zčernání obrazovky

Ahoj,
při aktualizaci update se mi sám od sebe začal restartovat pc asi 3x po sobě. Po restertování pc i při vypnutí a zapnutí pc mi ze začátku nabíhají normálně data, a pak obrazovka zčerná a zůstane tak. Může mi někdo poradit co s tím? Je to nový pc.

Takhle si přečíst to, co se ti ukáže před založením vlákna?

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

Zmacknes pri starte F8 a skusis poslednu znamu konfiguraciu, nudzovy rezim, apod.
Alebo to odnesies reklamovat a povies im nech ti tam daju legalny Windows. Mas legalny Windows (platil si za neho - mas na PC nalepku Win, mas Win na fakture?) Ak nie tak to je normalne (windows je za peniaze a niektore updaty scernuju pozadie nelegalnych instalacii alebo nieco podobne, ja neviem ja nelegaly nepouzivam)