Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porucha os. windows xp

Ahoj, mám windows xp a chová se nějak divně, třeba, když chci něco nainstalovat tak napíše chybu nebo ,když sem na netu tak taky napíše chybu. zkoušel jsem i jiný prohlížeč ale nepomohlo to. Nebo když zapnu pc a naběhne antivirus tak po chvíli ten antivirus napíše že je neaktivní.

Nevíte někdo co s tím , , ? Díky moc
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Může jít o souběh chyb. Zmiňuješ antivirus, ale nepíšeš jaký.
....naběhne antivirus tak po chvíli ten antivirus napíše že je neaktivní....

Tuhle legraci někdy dělá Avast5 a to na zcela zdravém OS. Důvod zatím nikdo nezmiňuje ani na fóru výrobce.

...když chci něco nainstalovat tak napíše chybu nebo, když sem na netu tak taky napíše chybu....
Zase, jakou chybu to vypíše??? Připálily se brambory nebo co? Co se dá na tohle poradit kromě oblíbených floskulí o virech?
Vzpomeň si co jsi naposled instaloval, kterou jeskyni na internetu prolézal a hlavně máš pořádně nastavený firewall? Co děti? Prohlédni historii, kde se kdo brouzdal. Potom to všechno zakaž.