Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s napalenim DVD.

Chcel som napalit v Nero DVD. Preniesol som subory do VIDEO_TS a po staceni napalovat mi vypisalo " Nieje odkaz na subor VIDEO_TS.vob a preto sa nebude vyskytovat.Napriek tomu som to dal napalit. Po spusteni v dvd prehravaci a nacitani skoci do stopu a nic sa nedeje. napalil som uz kopec bezchybnych DVD a toto sa mi este nestalo. Neda sa to nejako oprevit?

Předpokládám, že pracuješ v NERO DVD-Video a soubory k vypalovaní máš uloženy na HDD. Problémů může být několik.
1./ Mechanika soubor nečte (hardware) - očistit optiku mechaniky. Nejjednodušší cesta čistící CD.
2./ Mechanika soubor nečte (sofw)- přeinstalace NERA (zkusit kontrolu vypálených dat)
3./ Soubor je poškozený - znovu zkopírovat do původního adresáře před vypalováním, předpokládám, že je jinak O.K.
Pokud mechanika vypálila správně ostatní soubory, potom je bod 1./ a 2./ bezpředmětný.
Kup si DVD RW - přepisovací ať z tebe není velkovýrobce pivních tácků a začni pokusy.

Teď odpovím sám sobě ... VIDEO_TS.vob... je nesmysl, protože soubory s koncovkou TS jsou soubory informační, které DVD organizačně obsluhují, zatímco soubory .VOB jsou soubory se samotným video obsahem. Tvůj VIDEO_TS.vob je kombinace obou typů soborů a tedy nefunkční. Pravděpodobný tvar tohoto souboru má být: VIDEO_TS.Bub což je záložní kopie informačního souboru VIDEO_TS.IFO. To co jsem napsal nahoře si nech na jindy. Soubor VIDEO_TS.vob přejmenuj na VIDEO_TS.Bub. Kup si DVD RW - přepisovací a zkus to vypálit. O.K?