Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o konzultaci sestavy

Ahoj. Rád bych poprosil o konzultaci následující sestavy, co se týče vhodnosti komponentů z hlediska poměru ceny/kvalita a vzájemné kompatibility.
Pc bude sloužit k práci s grafikou (foto + několikavrstvé ilustrace), internet, hudba, filmy, tisk, scan apod. Žádné hry. V budoucnu by se ještě dokupovala další 2 GB ramky a další HDD. Jinak mě nenapadá, zda by si něco ještě zasloužilo upgrade? Staci integrovana grafika nebo i zde mam planovat upgrade? Nyni mi jde spise o cenu, ale zaroven nechci nic vyhazovat pri upgradech a cilem je co nejplynulejsi prace v budoucnu.
Vybral jsem následující komponenty a rád bych poprosil o radu, zda mám něco zlepšit nebo zda naopak lze na nečem ušetřit - přeci jen se nebude jednat o příliš náročnou práci. Systém asi XPéčka. Vystup na monitor bude v rozliseni 1920x1080.

Asus M4N78-AM - GeForce 8200
AMD Athlon II X2 250
Kingston HyperX 2GB DDR2 1066

Seasonic SS-500ET-T3 500W, OEM (lze levnější a jaký min. výkon byste doporučovali?)

LG GH22NS, černá, bulk
Samsung SpinPoint F3 HD502HJ - 500GB (dobra volba?)
CoolerMaster Elite 340 (nelze levnejsi? ale nechci nejake hlucne, to radeji priplatim)

Nechybi neco (vyjma kabelu) ?

Diky za rady.

k Eurocasu můžu dodat toto:na základ to stačí, ale nedoporučuju na tu bednu vůbec šáhat :-).Mě už prasklo zapínací tlačítko a panel s USB se uvnitř utrhl takže tak trochu zalézá zpátky do bedny :-D:-D:-D.Jinak se docela použít dá až na tyhle choulostivé věci;-)