Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Knihovny ve W7

Dobrý den, prosím o radu: ve W7 jsou knihovny, ty které jsou defalt - přednastavené, tak v pohodě, pak mám další 3, které jsem přidal, a byly v pohodě taky, ale dnes se stalo nevím proč, že otevřu tyto knihovny a nevidím žádné soubory (v odkazovaném místě na HDD pochopitelně jsou), přitom ale knihovna velikost těchto souborů (obsazené místo) ukazuje správně. Zkusil jsem knihovnu odstranit a vytvořit znovu, ale výsledek je stejný - nejsou vidět.
Neví prosím někdo jak to uschopnit? Díky.

Nemyslím, ve Windows7 se to opravdu jmenuje "Knihovna". To nikdo nemáte W7?

citát z nápovědy, když neznáš.
"Práce s knihovnami
V předchozích verzích systému Windows spočívala správa souborů v jejich umisťování do různých složek a podsložek. V této verzi systému Windows můžete k organizaci souborů a pro přístup k nim používat také knihovny, u nichž nezáleží na tom, kde jsou soubory fyzicky uloženy."

Díky za snahu, i když bez rady.

Znovu, v posledních dnech již po několikáté, jsem provedl obnovu ze zálohy - Knihovny OK, nainstalování aktualizací - restart - modrá smrt. Po novém startu, to najelo, a Knihovny OK. Tak to snad vydrží.

Takže končím - vyřešeno.