Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc při zapojení kabelů v pc.

Dobrý den potřeboval bych pomoct se zapojením všech káblů v PC jelikož jsem to ještě nikdy nedělal. Příručku k základní desce jsem samozdřejmě dostal ale je celá v Angličtině a já tuhle řeč zrovna neovládám a z těch obrázků jsem taktéž rozumu moc nepobral tak vás prosím jestli by jste mě s tím pomohli. ( krom pevného disku , ramek a grafické karty (příde to až za 14 dní) )

- základní deska ASUS P5Q SE/R
- zdroj Eurocase 450W
- LG mechanika netuším jestli IDE nebo ATA
- Floppy

Tyhle věci bych potřeboval zapojit .

Ten chladič se instaluje před montáží desky do základovky. Jinak ho můžeš blbě nacvaknout nebo moc prohnout desku. Radši to vytáhni.