Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 sietovky ako ich premostit ?

Mam Pc a dig.satelit z internet Lan koncovkou RJ45. Mikrovlny Lan Internet dopravujem do pc cez jednu sietovku a cez druhu sietovku komunikujem zo satelitom cez križeny lan.Potrebujem dopraviť cez tieto 2 sietovky internet priamo do satelitu,len neviem ako.Zatial som nuteny vytiahnuť kabel z pc a prepojiť ho priamo do satelitu.Dik

Keby si pouzil switch tak by si predsa tiez mohol robit z PC so satelitom, myslis ze v sieti so 100PC je spojeny kazdy PC s kazdym, osobitnym kablom? Nevyhoda switchu/hubu je ale ze by s tym satelitom mohol robit aj cely panelak :-D

Tak asi by to slo ak by si na tom PC pustil proxy server, nic ine mna osobne nenapada (neviem ci existuje program ktory by premostil sietovky).