Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook ASUS

Zdravím měl sem NB ASUS F3S a bohžuel sem ho blbou nahodou odpalil
Chci se zeptat na ASUS K70ID (K70ID-TY040V) jestli je to adekvatni nahrada.
Jde mi o napojeni TV monitoru a trochu svižny aby byl sem tam nějaka prace v PS9-

Jaky presne TV tam chces pripajat (jake ma ta TV vstupy? Jaky mas kabel k tej TV?)

Photoshop zvladne akykolvek dnesny notebook, vpodstate bude vytazeny tak na 0,1%
Notebooky sa nerzodeluju na "dobrej nebo spatnej", notebooky sa rozdeluju na ten ktory ma to co ja chcem a ten ktory to nema. Auta sa rozdeluju na sportove, kombi, dodavkove, kamiony, buldozery, a tiez nie na dobre nebo spatne. Niekomu bol dobry aj trabant.