Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem direct 3D

Zdravím, prosím vás, nevíte kde bych mohl sehnat direkt 3D, vůbec nevím co přesně mám stahnout. Je to kvůly hře metro 2033, kde mi to ovšem nejde nainstalovat. mám win Vista. Děkuju za radu

Preco si myslis ze potrebujes zhanat "direkt 3D"?

Ked ti chyba DirectX runtime tak je na www.microsoft.cz
Ked ti chyba grafika podporujuca hru, tak najblizsi obchod z PC technikou a tam ti nejaku grafiku predaju ktora zvlada danu hry (pripadne cele nove PC)
P.S. a ked ti chybaju ovladace grafickej karty tak su na webe vyrobcu tvojej grafickej karty.

D3D11 install nieje nič,čo by malo niečo spoločné s originálnou distribúciou microsoft directX a už vôbec nič,čo by sa malo inštalovať do win vista,dx11 pre win vista je obsiahnuté v KB...update,ktorý vyžaduje vista sp1 a obvykle sa nainštaluje cez automatické aktualizácie do legálneho a riadne aktivovaného operačného systému,je to už pomerne dlhú dobu dostupný a dnes už automaticky inštalovatelný KB...update,takže jedinou Tvojou "povinnosťou" je mať operačný systém,ktorý prejde cez WGA a mať počítač,ktorý splňuje hardwarové nároky na dotyčnú hru,samostatný inštalačný balík directX11,ktorý by pochádzal z oficiálneho zdroja neexistuje

na nejaku plynulost Metro 2033 na notebooku zabudni. ta hra je tak sprtoste optimalizovana, ze s tym ma problemy aj 2x vykonnejsi PC, nie to este notebook. Pochybujem ze ti hru v obchode vezmu nazad len preto, ze si sa vykaslal precitat si HW poziadavky. Ak ti grafika nepodporuje DX11, hra ti pobezi aj na DX9.