Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativní shell: vaše zkušenosti?

Mám teď na mysli shell pro Win, případně konkrétně pro WinXP. Máte s některým dobré zkušenosti? Sám jsem maličko některé zkoušel, nedostal jsem se ale dál než na to vyzkoušení. Mám na mysli takové jako: bbLean, xoblite, LiteStep, LiteShell, Explorer :-) a tak.

Takže se tady prosím rozepište o vašich zkušenostech; např. možnosti konfigurace, výhody a nevýhody, spotřeba systémových zdrojů, skinovatelnost a tak, díky!

Pro guru: Ano, já vím, že jako shell lze nastavit téměř libovolnou aplikaci, ale tady jde o shelly, které byly vytvářeny se záměrem udělat shell.

Pavel

A to zase ja som s Astonom nemal nikdy žiadne potiaže (je pravda že na XP).
Vyskúšal som okrem toho LiteStep, Hoverdesk, Talisman, ale nakoniec sa vždy vrátim ku klasickému Windows vzhľadu. To sa mi zdá najúčelnejšie. Lebo načo mi je na desktope x všelijakých okienok a hejblátek keď pre spustené aplikácie na plochu aj tak nevidím :-).
Inak ale čo sa vzhľadu týka Aston a Talisman vyzerajú fakt dobre.