Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 problem

Zdravim mam zvukovku Sound Blaster Live! 24-bit External a na Notebooku mam Windows 7 a za boha nemužu nainstalovat programy ktere konfiguruji tu zvukovku a funkčni creative stranky jsem nenašel.
Poradi mi někdo jinak než abych kupoval jinou zvukovku?

Tak sem to nainstaloval ve vlastnostech jde použit funkce nainstalovat program pro kompatibilitu s vista
Vše jede jen z winampu nebo přehravani videa nemužu dostat zvuk z centru a subwooferu a nevim proč když na test jedou...?
A na DVD v 5,1 to jede jak ma sem zmatenej proč nejedou všechny na hudbu jak mi to jelo na staršim notesu?