Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o tip na program k úplnému smazání harddisku

Poradil by mi někdo prográmek, který slouží k úplnému smazání harddisku ? Ač jsem se snažil ho nalézt sám, nepochodil jsem ani s SDelete z Technetu - vůbec se mi nespustí, Roadkil's Disk Wipe mi pro změnu nedetekuje HD, jež chci vymazat a do třetice jsem zkoušel CIPHER ve Windows, proběhne malý černý okýnko po spuštění,zase zmizí a dál nic, žádná možnost volby. Takže nevim už jak na to ? Uvítám i radu proč mi to těmi prográmky co jsem zmínil nejde ? Děkuji za nápovědu

Děkuji za tip, už to maká. Nedělám to kvůli novému lepšímu Windows. Nicméně snad bych zmínil jak moc jsem byl překvapen poté, co jsem si prohlédl podrobně HD u počítače jež byl zakoupen před 5 lety jako nový v menším krámku s PC a zjistil jsem že HD v onon počítači jež byl zakoupen před těmi 5 lety obsahuje data z roku 1997 - tedy před 13 roky. Kdo ví, co pan prodejce ještě tenkrát deklaroval jako nové ? To byli triky jak si namastit kapsu.