Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s grafikou

dobry den, potrřebovala bych zjistit co se děje s mím počítačem a doufala jsem, že mi poradíte. Nevím jestli je to grafikou nebo něco jiného. Na obrazovce se mi ukazují miniaturní čarečky, ale i v Biosu. Špatná obrazovka to není, už sem skoušela zapojit jinou. Tak doufám, že mi snad poradíte. Jinak typ mé karty je MSI.

Pokial to robí všade aj na obrazovke v bios setup,je grafikcký adaptér vadný,alebo sa čiastočne vysunul zo zbernice vplyvom nejakého vnútorného pnutia v skrini alebo pri transporte počítača.Ak nepomôže vybratie a riadne znovuosadenie grafiky a kontrola,či pri dotiahnutí upevňovacieho šroubu nedôjde k opätovnému čiastočnému vysunutiu vplyvom krivej pc skrine,tak zostane jedine reklamácia grafiky,alebo smetný kôš a nákup novej karty...Treba si prípadne zavolať niekoho,kto vie čo robí,aby skontroloval osadenie grafickej karty v zbernici,aby sa zbytočne nereklamovala grafika alebo nekupovala nová,pokial je na vine krivá pc skriňa,ktorá spôsobuje to,že vytlačí osadenú a upevnenú grafiku zo svojej pozície,to menej skúsený človek ťažšie rozozná......