Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eset Smart Security

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat mám ESS a licenci na 3 roky ale v pc mám 2 operační systémy mohu tedy použít ESS na oba OS nebo musím koupit ještě jednu licenci?Děkuji
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

zadarmo vs takmer zadarmo. Licencia, resp. aktualizacie na 2 roky stoja cca. 60 eur. Na mesiac to vychadza asi na 2.5 EUR. Co je skoro nic.
Preco si plno ludi plati za windows, ked mozu mat zadarmo linux pripadne platia za MS Office, ked mozu mat OpenOffice? Odpoved hladaj vo hviezdach.