Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SearchIndexer.exe ve Win7

Je vpořádku, že stále běží SearchIndexer.exe (~10% zatížení procesoru) a s ním asi související SearchProtocolHost.exe (~5% zatížení procesoru)? Dělají Vám to Win7 také?

Pokud s notebookem chvíli nepracuju, tak SearchIndexer.exe vyskočí dokonce na ~40% zatížení procesoru, jakmile hnu myší, tak zase spadne dolů na standardní hodnoty (~10%). Nebylo by mi to divné, kdyby to někdy skončilo, ale tohle jede vpodstatě stále (dvakrát za poslední měsíc jsem si všiml, že SearchIndexer.exe a SearchProtocolHost.exe nic nedělají - sleduji to pravidelně).

Disk je vpodstatě prázdnej, jsou na něm jen Win7, Openoffice, antivir Gdata, Comodo firewall, hned po startu se spouští Miranda a Skype, nejsou v něm uložena žádná data (filmy etc.).

Je to dell E4200 s SSD diskem.

Lze se toho nějak zbavit(samo můžu vypnout indexování, což bych ale nerad)? (myslím že to snižuje spotřebu baterie a zvyšuje hlučnost notebooku)

Indexování jsem prozatím vypnul, problém samozřejmě zmizel. Logicky z nabídky Start zlizela položka Prohledat programy a soubory, což je dosti nepříjemné. Raději bych našel nějaké řešení, kdy by ta indexace mohla být zapnutá.

Napadá Vás něco?

Předem díky za jakýkoliv nápad!

prehladavat sa da aj bez indexov.

P.S. uz ti pisal kmochna mas skusit rebuildnut indexy (znovu sestavit index) a potom to proste nechat dobehnut (moze to trvat aj hodiny a zmierit sa s tym ze to bude prehladavat disk pravidelne po nejakom case ale to by nemalo trvat potom uz dlho, par minut), preistotu by som urobil aj chkdsk C: a D: atd

Nepomohlo co? Nechaj to aj 5hodin zapnute na nabijacke nech si to doindexuje vsetko. Jake zlozky ti to vlastne indexuje? (mas tam niekde aj nastavenia) Ked to nahodou indexuje aj Temp a swap, tak to sa potom fakt namaka riadne :D

Inac u kazdej zlozky sa da tusim nastavit v pravy klik vlastnosti ze ci sa ma indexovat, tak si to pripadne mozes upravit povypinat u zloziek kde nechces nic hladat apod. Preberu to potom aj podradene zlozky.

P.S. mrkvosoftie implementacie takychto "strasne komplikovanych veci" (db engine som robil ako seminarku na univerzite to uz je na MS moc :) su vzdy uplne na 2 veci.

Celou noc jsem u toho seděl a pozoroval, nakonec sem přišel na to, že se v souvislosti s problémem chová divně jedna součást z Dell ControlPoint, a to Connection Manager. Odinstaloval jsem ho a vše se prozatím zdá být vpořádku.

Nemáte někdo notebook Dell řady Latitude s nainstalovaným ControlPointem?
Nemohli byste se mrknout, zda Vám to náhodou taky nezlobí? Případně napsat zda zlobí či ne a napsat i verzi ControlPointu a Connection Manageru?

No a já jdu prozatím otravovat na Dell :)