Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB port

Dobrý den, ahoj,

mám dotaz, zda mi někdo dokážete poradit, jak zprovoznit USB v PC.
Při koupi šlo všechno bez problému, po pár letech však přestalo pracovat USB port integrovaný na základní desce. Když ho z PC odinstaluji, sám se potom najde a zpátky se nainstaluje, takže si myslím, že spálený není avšak už si nikterak nevím rady a prosím Vás tedy o nějakou tu, v tom lepším případě, dobrou radu.

Děkuji

Instalovanie radica v spravci zariadeni nehovori nic o tom ci su USB porty funkcne alebo nie. Radic neni port.
Kludne moze byt napr. odpalene napajanie USB portov alebo vadny konektor (zvycajne predne konektory su nanic, skus aj USB konektory vzadu na PC).
Ak nefunguje v tych USB portoch vobec nic, ani v live linuxe, tak su vadne, tak potom to mozes riesit napr. pridavnou USB kartou do PCI slotu apod.
P.S. ked to v live linuxe fungovat bude (napr. ta USB klavesnica) tak potom vies ze USB port je OK a potom preinstaluj Windows a ovladace k zakl.doske.