Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software na vypnutí PC

Dobrý den,
sháním nějaky program, který dokáže vypnout automaticky počítač v daný čas a zapnout by šel třeba až druhý den. Př. Pondělí 22.00 vypnout a v Úterý 08.00 zapnout. A aby nešlo poznat, že se při startu aktivuje

takové řešení neznám. možná by neškodila nějaká další informace: má to být hlavně proto, ať je mezi 22-8h zakázáno připojení na internet? to jde dnes nastavit na každém domácím routeru podle ip adresy.

A aby nešlo poznat, že se při startu aktivuje

anebo to má hlavně buzerovat bratry/sestry?
jak zabránit zapnutí nějaké věci, která se prodává právě proto aby šla zapnout ... toto už je úplně scifi. od dob atx zdrojů ani nemá cenu uvažovat o zabudovaném časovém spínači.
a že nějaký automaticky spouštěný proces neumí v pc najít tazatel ještě neznamená, že to neumí ti ostatní.

Chápem... Existujú programy na automat. vypnutie PC v nastavený čas, ale PC už zapnúť na druhý deň nedokážu...

Záleží aký máš OS, ale riešenie by bolo použiť nástroje priamo vo WIN a to: Rodičovskú kontrolu, prípadne príkaz NET USET /TIMES
kde špecifikuješ jednotlivé dni a hodiny, kedy môže konkrétny užívateľ PC používať.

P.S. Ono v samotných Windows je aj nápoveda, skús sa tam občas mrknúť, ak Ti nebudú niektoré pojmy jasné.