Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wiamp vs Windows 7

Proč se při spuštěni každé nove skladby ocitne vykon CPU na 100% a seka se kompl a za chvili toho necha a pak dalši pisnička a to same da se to nějak vyřešit popř jiny stejně kvalitni program na přehravani by ste doporučili co ?

AIMP2 je tiež celkom fajn, ale roky používam Winamp aj teraz na Win7 a všetko OK, problém podľa mňa nebude vo Winampe.

len taký nápad, čo máš nastavené v output?

výcuc z jedného fóra (staré ale myslím platné aj dnes):

Q: What's the difference between DirectSound and waveOut ?
A: Short version: you should use waveOut on win95/98/me/nt4 and DirectSound on win2k/xp/.
Long version: showthread.php