Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdůvodu slabého internetu a pc potřebuju snížit kvalitu flash videí na youtube a nova.cz

Mám problém mohl jsem se bez problémů dívat na pořady archiv.nova.cz ale bohužel všichni přešli na fullhd a nikoho nezajímá že náš vymaštěný starosta není schopen sem zavést internet rychlejší než 1 mb/s a kromě toho jsem nedávno kupoval nové pc intel coreduo a grafiku geforce ale bohužel ani tato sestava není schopná nova cz anim primu utáhnout. Na nově mě hlavně zajímají jednotlivé díly tele tele a takové vtipné pořady bohužel si nic nemohu pustit a normální televizi taky nemám protože nám zrušili analog a nezavedli dtv a na víc satelitů než jenom pro rodiče není proto bych potřeboval snížit kvalitu flash prej to nějak jde a na nově je možnost LQ a HD ale obojí nelze utáhnout a tak často pořad se přerušuje a točí se tam to pitomé kolečko a znova se to rozjede a znova kolečko a je to otravné jako reklamy na Jojce

přijde mi že flash 10 málo cachuje i když tam nastavím neomezeno používá 2 kb ukládání dat z archiv nova cz na váš počítač potřeboval bych aby se to cachovalo do tempéčka a ne aby to jelo rovnou z nova.cz na monitor to by snad neutáhl ani tmobile edge nešlo by to udělat aby ten flash používal aspoň 5 mb cache

tady je velký h*v** jedinej nejrychlejší je adsl 1 mbs od kyslíku jinak tmobile 64kbs o2 32kbs vodafone 128kbs pak tu koloval letak že je tu nake pripojeni neco se slovem rapid ale mama to vyhodila a vzala od o2 smlouvu na dalsi asi rok ale my jsme v doliku a kabelovka tu taky neni je tu bordeeeel fuuuuj ale drive 1mbs stačil ja se dříve díval na youtube i na nova.cz a měli jsme gprs hrozně pomalej šmejd ale pak si začali milionáři kupovat tv plasma přes celou zeď a kvůli ním začali všechny společnosti používat HD a fullHD a mi obyčejní lidé trpíme a nám je to stejně jedno v jakým je to rozlišení protože nikdo u PC nemáme větší monitor než 19 mně by se motala hlava při hraní doomovek atd a na hry se ani nemá používat velkej monitor ničí to oči a taky to blbne mozek tudíž každej z nás tady u pc nemá větší monitor než 19 a teprve teď si kamarádi kupují monitory 16:9 ale opět ne větší než 20 nevím tedy na co všude dělají hd že televize vysílá v hdčku přes satelit to je v pořádku protože satelit a tv o uhlopříčce přes půlku zdi k sobě prostě patří ale na takových serverech jako youtube je to stejně k ničemu lidé tam strkají videa z mobilů atd a na youtubu není větší video než 640x480 bodů tak proč brzdit transfer a pc.

tak se mi konečně podařilo na youtube najít více dílů tele tele youtube má výhodu že dělá před přehráváním cache což nova nedělá dříve youtube umožňovalo i vysílat televizní kanály a bylo to taky v pohodě a nejlepší bylo když mělo podporu flash 8 tak to jelo opravdu na každý šunce

Ja ZíRam, NEnachádzam slov. Mať TVOJE problémy, Ty potrebuješ pripojenie aby si sa díval na blblú TV ? Poviem len tolko: Chvala BOHu že je u vas pomalý NET. Ja by starosta na ktorého sa sťažuješ, okamžite zablokujem archívy TV na weboch bez zaváhania a všetko čo sa i len trochu podobá na online video taktiež.