Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením sítě na notebooku

Ahoj lidi, prosim vás, jsem docela laik a mam takovej problém na mém starém pc (os XP) mám normálně sítovou karu je to Marvell Yukon 88E8001/8003/8010 a koupil jsem si nový notebook asus (os w7).. který má sitovou kartu Realtek PCle GBE family Controller no a když přepojim kabel do notebooku tak mi internet nefunguje zobrazí semi v nastavení neznámá sít a jak si nevim co s tim mam provést protože všechny ovladače jsou nainstalovaný. Děkuji za radu.

Poskytovatel připojení může internet blokovat na tzv. MAC adresu. Je to poměrně běžné.
Pokud ten ntb tam ccheš mít trvale tak zavolej tomu komu platíš faktury, on to vyresetuje.
MAC adresa se dá i opsat z jednoho počítače a vložit do druhého ntb-pak by to mělo jet.
Pokud mají být připojeni oba současně je nejjednodušší koupit za cca 500kč router.
[http://pc.poradna.net/file/view/4090-sem-dobrej-pn  g]
na tom obrázku tu MAC adresu měním.